Mīļie draugi, socionikas interesenti, fani un garāmgājēji!
Šajā gadā esmu satikusi ļoti daudz atklātus, sirsnīgus, nedaudz apjukušus vai dzīvē apmaldījušos, bet vienmēr gaišu nākotni atkstošus un mīlēt gatavus cilvēkus. Ja vien jūs paši zinātu, cik esat daudz, kas viens otru meklē – draugu, mīļoto, domubiedru, darbinieku, darbu, mieru….

Mans novēlējums katram no jums ir atvērties, atzīties kaut sev pašam, ka tik ļoti gribās būt vajadzīgam, noderīgam, mīlētam, piepildītam, un arī pārstāt kautrēties to skaļi pateikt, nebaidīties, ka jūs pārpratīs vai nosodīs. Jo tikai tā viens otru var satikt – daloties un meklējot.
Novērtējiet sevi, savu vienreizību, savus dabas dotos talantus un spējas, un nešaubieties, ka pasaulē pēc tiem ir pieprasījums!
Riskējiet veidot attiecības un nebaidieties piedzīvot sāpes – tās neizbēgami būs katrās attiecībās ar dārgu cilvēku. Tikai vienaldzība garantē nesalauztu sirdi.
Ārstējiet savas sirds vai pašvērtējuma kaites pie labiem savas jomas speciālistiem, neuzkraujiet tās mīļajiem un nepārbaudiet viņu pacietības mēru. Veidojiet veselīgas attiecības.
Laba un laimīga dzīve nav pašplūsma, bet pieauguša cilvēka apzināta rīcība un soļi pretī izaugsmei un piepildījumam.

Esiet atbildīgi pret sevi un izvēlieties Jaunajā gadā dzīvot tikai labi vai ļoti labi!

Priekā!
Vienmēr jūsu – Evija Čeprova, socionikas konsultante un pasniedzēja.