Pasaule ir pilna ar cilvēkiem! Un mūsdienās ir tik daudz iespēju satikt savu cilvēku kaut pasaules otrā pusē. 

Es tā padomāju un saskaitīju, ka, pēc socionikas apgūšanas, tajā pašā Tinderī savu vissaderīgāko duālo pēdējā gada laikā ir satikuši vismaz 6 cilvēki. Turklāt vienā gadījumā pat satikās latvieši no Vācijas un Latvijas.

Liec lietā savas zināšanas, nebaidies arī kļūdīties. Mēģini! Pielaiko dažādu tipu cilvēkus, lai pats uz savas pieredzes saprastu, kāpēc tomēr ilgtermiņā neder jebkurš, kas iepaticies.
Nevajag akli paļauties uz to, ko teicis kāds “eksperts” vai tabula. Domā pats ar savu galvu, tici savām sajūtām, analizē.
Mīlestība kā zibens spēriens ir rakstnieku izdomājums. Netici “klikšķim”, jo tas aizies tāpat kā atnācis.
Īsto mīlestību novērtēsi tikai tad, kad katrs pats to būs izperējis, izlolojis ar savu ticēšanu, darbošanos, mēģinājumiem.
Un, ja ar kādu kopā ir patiešām labi, tad aizmirsti par tipiem, bet baudi kopā būšanu!
Ja tik ļoti tomēr gribās uzzināt otras pusītes tipu, atsūti uz konsultāciju tipa noteikšanai. Tā izdarīja arī tie, nu jau laimīgie un atvieglotie pārīši, kas iepazinās internetā – nespēja noticēt, ka tiešām satikts saderīgais … 😆 Bet, ja apņēmīgi darbojas, tad kārotais rezultāts ir neizbēgams!
Lūdzu nenolaid rokas, bet turpini savas mīlestības meklējumus! Tev izdosies! Es zinu.

Vienlaikus man gribētos piešaut nelielu ātrumu visu jūsu iespējai vienam otru satikt.

Tie, kas zina, ka viņi ir ētiskie tipi (Jeseņins, Dimā, Dostojevskis, Draizers, Hakslijs, Napoleons, Igo, Hamlets) nekautrējieties uzrunāt pirmie savus saderīgos. Loģiskajiem tipiem (Gabēns, Balzaks, Maksims, Robespjērs, Donkihots, Žukovs, Džeks, Štirlics) uzrunāt pirmajam ne vienmēr ir komfortabli. Viņi kautrējs un īsti netic savai pievilcībai. Tāpēc atmetiet stereotipus un vienkārši dariet to, ko ļoti gribās. Tieši ar to socionika ir ļoti patīkama, ka saderīgajam tipam tava pārdrošība būs pašā laikā.

Noteikti sarunājiet satikties uz kādu kafijas tasīti ar savu saderīgo tipu, neatkarīgi no tā vai tas ir puisis vai meitene. Neliedziet sev šo patīkamo sajūtu. Vienlaikus arī neidealizējiet un nebūvējiet pasaku pilis – cilvēki ir tikai cilvēki, pat tad, ja saderīgi. Piedodiet viņu vājības un pieņemiet, ka atšķirīgā dzīves pieredze var radīt nepārkāpjamu plaisu pat saderīgu tipu starpā.

Nedaudz vēlos pacilāt vienu pavisam cilvēcīgu tēmu par to cik ātri mēs apstājamies pie savas izvēles. 

Sākotnēji, ienirstot socionikas un tipu pasaulē, katram no mums ir rozā brilles un enerģija mesties meklēt tikai un vienīgi savu ideālo saderīgo duālo tipu. Ir cilvēki, kas duālo spēj saskatīt gandrīz katrā satiktajā, ir tādi kas viņus “neredz”, kaut nosit (vai šis tips vispār eksistē?), ir tādi, kas ātri atmet ar roku un izvēlas vieglāko ceļu – būt kopā ar cilvēku, kura tipu pat nemaz nenoskaidro, jo vienkārši radās abpusējas simpātijas.
🍒Es vēlējos atgādināt, ka ne jau ar pirmo satikto saderīgo izdosies izveidot ilgstošas un mīļas attiecības, jo tikai ar to, ka tips saderīgs, vien nepietiek. Lai cik tas liktos snobiski, tomēr baigi svarīga ir gan mūsu izglītotība, statuss sabiedrībā, materiālais stāvoklis, emocionālā inteliģence, ambīcijas un vēl daudzi citi aspekti.
🍒Vēl viena lieta – pat, ja satikts saderīgais, var izrādīties, ka cilvēks neko savā dzīvē nevēlas mainīt. Negrib šķirties no nesaderīga dzīvesbiedra, mainīt dzīvesvietu, negrib dzīvot labāk, baidās no pārmaiņām, baidās riskēt, baidās zaudēt to mazumiņu, kas viņam jau droši pieder. 🤺Nelauzies aizvērtās durvīs! Pasaulē ir miljardiem cilvēku, neieciklējies uz vienu neveiksminieku – slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās. Ej tālāk un atrodi veselīgu, nobriedušu cilvēkus, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par savu dzīvi.
🍒Un, protams, var gadīties pat tik stulbi, ka izsapņotais saderīgais vienkārši ir dzērājs, spēlmanis, atkarīgais, garīgi nelīdzsvarots, dzīves traumēts vai psihiski nevesels cilvēks. Diemžēl to ir pagrūti noskaidrot pirmajā randiņā. Atceries, ka mēs katrs pirmkārt esam atbildīgi katrs pats par sevi un nespējam izglābt visus pasaules grūtdieņus, it īpaši ja viņi to nav lūguši.
🍒Tici savai iekšējai sajūtai. Ja liekas, ka nav īsti labi, tad tā arī ir! Un nekādas socionikas tabulas nepierādīs pretējo.
🍒Tomēr atceries, ka arī saderīgu tipu attiecības ir tikai mazākais no ļaunumiem. Tas nav apsolījums nekad nestrīdēties, katru dienu soļot blakus sadotām rokām, vienmēr vienam otru iekārot un nomirt vienā dienā. Būs visādi. Neskatoties uz to, turpini iet uz priekšu, domā ar galvu, izdari secinājumus, mācies no kļūdām. Kas meklē, tas atrod!

Tātad, ar ko Tu gribēji satikties….?