Sirsnīgs paldies jums visiem, kas bijāt gatavi mūsu tikšanās reizēs man atklāt savas raizes, neziņu un šaubas, padalīties, “ielaist” savā dzīvē, attiecībās, uzņēmumā, un devāt arī man iespēju būt noderīgai. Paldies, ka novērtējāt to, ko es zinu un varu dot.

Ikviens jūsu stāsts, sāpes, pārdzīvojumi, neveiksmes, izdošanās, izvēles, laimīgās satikšanās un prieka asaras ir arī mana pieredze, kas palīdz pilnveidoties un kļūt vēl zinošākai, vēl noderīgākai. Man tas ir liels pagodinājums, ka atstājat šeit savus ierosinājumus, novērojumus, atsauksmes, kas man palīdz jūsu sirdsmiera labā darboties sirsnīgāk, vērtīgāk, noderīgāk un profesionālāk.

Evija

60 + 6 =

Māris Silinieks
08.01.2019

Paldies Tev, Evija. Neviens tā nebija izvandījis man smadzenes, kā Tu. 🙂 Tagad varu paskatīties ar svaigu aci (no malas) uz visu, kas ir noticis un kas notiek. Sajūta jauna, bet ļoti laba. 🙂

Mārtiņš
Dimā
04.10.2018

Uzinot par socioniku, protams palika interesanti - kas es par tipu. Izpildot testu sanāca Robespjērs. Palasot aprakstu likās Ooo jāā tas ir par mani, kur vēl precīzāk... Tiekoties ar Eviju konsūltācijā mani gaidīja pārstigums kad nēesu Robespjērs viss bet gan Dima. Lasot šī tipa aprakstu sapratu kad svarīgi izlasīt arī citus tipus vai vismaz būt gatavam variantam kad tas, kas sanāca pēc testa var neatbilst realitātei. Jo kā iesācējam Socionikā vairākus terminus nemaz nesapratu un vēl arī tagad nesaprotu, bet Evijai paskaidrojot pāris svešvārdus tā lai es saprastu - viss salikās pa vietām. Bet tajā brīdī kad lasiju par testā noteikto tipu, ļoti daudzas īpašības sakrita ar maniem uzskatiem, ar to kāds esmu utt. un nezinot kad ir cits tips kurš ir precīzāks- pieņēmu kā patiesu.
Vizītes laikā Evija man apskaidroja mana tipa raksturīgās īpašības kuras ieviesa skaidrību ka tā ir mana būtība un nav jēga sevi lauzt, dusmoties uz sevi , bet gan vienkārši organizēt dzīvi reiķinoties ar šīm īpašībām un tādējādi nepatērēt enerģiju kur nevajag.
Es vienozīmīgi iesaku satikties kaut reizi ar Eviju klātienē. Es guvu daudz atziņu, padomu, ideju, un galu galā - pareizu sociālo tipu. Un šīs lietas ir jau būtisks pamats manai tālākai dzīves uztverei un tās veidošanā.

Līga
Līga
Džeks
17.09.2018

Ir liels prieks, ka liepājniekiem arī bija iespēja iepazīt socioniku. Saku no pieredzes, ja pat vējainiem liepājniekiem acis bija kā pogas, tad tas bija to vērts. Super tēma + super lektors = galva kūp un gribās vēl. 😄

Balzaks
06.09.2018

Sanita
Finanšu grāmatvede
05.09.2018

Fantastiskās mācības. Sulīgi, profesionāli, ieinteresējoši. Esmu pārsteigta, ka lekcijā ar pilnu atdevi klausījos no sākuma līdz beigām. Paldies Talantīgajai paniedzējai par pavedienu, kurš mani jau ir ierāvis socionikā. Evija, paldies par iedrošināšanu! Ceru, uz drīzu tikšanos !

Lauma Pūķe
SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija”
16.08.2018

Sveika, Evija!

Gribu teikt, lielu, lielu paldies par aizraujošo lekciju mūsu skolotājiem, pašas esam priecīgas un skolotāju atsauksmes un domugraudi šo divu dienu garumā ir palikuši vien labākie iespaidi un emocijas.

Полина Тимофеева
13.08.2018

Очень понравился визит к соционику,во первых приятное общение,после которого идёт конкретный вывод и тип и даётся конкретный список профессий которые подойдут человеку по жизни.Так же интересно послушать про себя,что ты вроде знаешь,но вроде нет. :)

Žydrūne Bernotiene
25.07.2018

Соционику я стала изучать 6 месяцев назад. Должна сказать, что мне крупно повезло - я встретила очень опытного и мудрого учителя соционики - Эвию Чепрову.
Соционика - очень сложная и обьёмистая наука, и мне казалось - осилить её будет очень не просто. Но, благодаря стилю и методике обучения, который использует Эвия, я очень благополучно и продуктивно продвигаюсь в перёд, и это заметило всё моё ближайшее окружение.
Хочу всем, кто хочит учить соционику - поверьте в себя и..найдите удачного учителя, какой нашла я!

Socionikos dalyką pradėjau mokytis prieš 6 mėnesius. Kai supratau, kiek daug informacijos ir praktinių įgūdžių reikės įgyti, kol galėsiu pati taikyti šį mokslą - netikėjau, kad sugebėsiu. Ir tikrai - viena, be kvalifikuoto, patyrusio socionikos mokytojo nebūčiau tiek išmokusi ir pažengusi, kokia esu dabar. Mano mokytoja - Evija Čeprova iš Rygos - savo mokymo metodikos dėka, man atskleidė daug šio mokslo praktinių žinių, taip pat teikė adaptuotą mokomąją medžiagą, parinko tinkamiausią man socionikos mokymosi stilių, ir tai man labai padėjo.
Man labai pasisekė, kad radau tokią mokytoją, visiems besimokantiems socionikos - linkiu kantrybės ir tinkamo mokytojo - kokį radau aš!

Žydrė

Ilze Svence
12.07.2018

Perfekti kursi! Paldies Evija Čeprova par fantastisko iespēju piedalīties kursos! Visiem iesaku 👏😄 izprast sevi un citus! Kapēc cilvēki ir tādi kādi tie ir! Kura loma ir domāta Tev Tavā dzīvē! Kā nepārmest citiem to, ko nav iespējams no viņiem pieprasīt! Cienīt, draudzēties, palīdzēt, mīlēt... vai gluži otrādi turēt distanci utt.
Visu to es iesaku tiem, kuri vēlas atvieglot savu dzīvi un necepties par lietām par kurām nav vērts cepties!

Inga Bukovska
AS " Sadales tīkls"
23.05.2018

AS "Sadales tīkls" vārdā izsaku pateicību Evijai Čeprovai par aizraujoši un strukturēti vadītu mācību semināru "Ievads socionikā" Personāla daļas darbiniekiem. Mācību programma bija pielāgota mērķauditorijas vajadzībām ar uzsvaru uz iegūto zināšanu pielietošanu personāla atlases procesā. Semināra laikā bija iespēja gūt ieskatu gan socionikas teorijā, gan ar rādītajiem un stāstītajiem piemēriem ieraudzīt teorijas izpausmes praktiskajā dzīvē.

Labprāt iesakām Eviju Čeprovu kā pasniedzēju un konsultanti!

Madara
Madara
06.05.2018

Evija,
Liels, liels paldies!
Ar tādiem taureņiem vēderā devos prom no tikšanās, smaids līdz ausīm un sajūta pēc ilgiem laikiem, ka atkal esmu sevi sajutusi! Fantastiski, ka to dari! Iesaku visiem un nebaidīties! Tu mani iedrošināji!

Madara

Antra
23.04.2018

Paldies Evija! Kursi bija ļoti iedvesmojoši, gaidu turpinājumu un Tavu grāmatu!

Vinijs pūks:)
Dimā
23.04.2018

Superīgākiei socionikas kursi,ļoti izsmeļošas un gudri pasniegtas atbildes.Paldies Evija.

Līga
12.04.2018

Paldies par sirdsmieru un citu skatu uz cilvēkattiecībām.

Dana Pulenčika
22.03.2018

Sveika,Evija! Vispirms gribēju pateikt LIELU PALDIES par izpratnes iegūšanu cilvēkos, bez tā es tik tālu,kā tagad netiktu. Sekoju līdzi visām grupas aktualitātēm un esmu "saslimdinājusi" arī kolēģus. Super Fb tiešraides, paldies.
Tu noteikti pati neaptver, cik daudz sniedz.
Es pati kādreiz domāju pie sevis, ka esmu cita. Tas, kā mani redz citi deva man pavisam citu redzējumu, arī tipa noteikšanā, tagad dzīvoju labāk un spēju strādāt kopā.
Milzīgs paldies.
Balstoties uz socionikas principu izpēti, man izdevās sastrādties 10 cilvēu kolektīvā 1 telpā, domāju nereāli iepriekš.
Ja kas interesanti tā tipošana. Ka es pati par sevi ko citu domāju, bet Tu notipoji pareizi.
Katrā ziņā nopietni no manas puses, esi glābusi mani. Reāli paldies, Socionika mani paglāba no depresijas un bezdarba
Jau 2.gadu esmu laimīga pieņemu cilvēkus un viņi mani arī
Paldies Tev.

Ieva
20.03.2018

Es nesaprotu kā cilvēki var dzīvot bez socionikas zināšanām. Viennozīmīgi varu teikt viss to labāko par šo semināru un par šīm zināšanām. Šo visu vajadzētu jau mācīt skolā. Lai skolnieks pabeidzot 9 klasi, jau zinātu savas stiprās puses. Paldies Tev, Evija!

Antra Dzene
Antra Dzene
20.03.2018

Pirms daudziem gadiem Turībā pasniedzāt manai grupai lekciju par Socioniku. Kopš tā laika biju nomaldījusies un pazaudējusi savu kodolu. Ļoti sen esmu interesējusies par psiholoģiju, savukārt Socionika ir lielisks līdzeklis, lai psiholoģisko iezīmju atšķirības izskaidrotu cilvēkiem un tādā veidā ļautu saprast kādu situāciju vai pat izvairīties no konflikta. Cilvēku izglītošana par šīm atšķirībām man šķiet ārkārtīgi nozīmīga, jo uzskatu, ka, jo vairāk tas tiks darīts, jo harmoniskāka sabiedrība var kļūt. Īpaši nozīmīgi tas ir ne tikai savstarpējās draudzības vai romantiskās attiecībās, bet arī uzņēmumu kolektīvos, kur kāds, piemēram, var ļoti ciest no tā, ka dara darbiņu, kas viņam galīgi nav piemērots, līdz ar to slīgst depresijā un ir nesaprasts. Es atceros stāstu par Jūsu māti, ko stāstījāt lekcijā. Es arī esmu Igo/ Un tomēr, man šķiet, ka spēja sadzīvot cilvēkiem no "atšķirīgām" kastēm, dažreiz var iedvesmot citus.

Dace Zorgevica
Dace Zorgevica
19.03.2018

Semināros bija ļoti interesanti uzzināt kā atšķiras vārdu un valodas lietojums atkarībā no intraversijas, ekstraversijas, sensorikas, intuīcijas utt. Evija kā allaž pasniedza visu konkrēti un skaidri. Protams, visinteresantākā apmācību sadaļa bija praktiskā tipošana. Ieteiktu šādas apmācības visiem, kuriem ikdienā jāstrādā ar cilvēkiem gan klientu apkalpošanā gan personāla vadībā, gan uzņēmumu vadītājiem.

Agnija
17.03.2018

Paldies, Evija! Tu izmainīji manu dzīvi!!!
Pirms kādiem 2 gadiem es atnācu uz tipa interviju. Bija problēmas ar darbu, bet nevarēju saprast ko un kā izmainīt. Nevienas idejas par to, ko es citu varētu darīt. Bet sarunas laikā tā no sirds parunājoties atklājās, ka problēma ir ne tik daudz ar darbu, kā manā personīgajā dzīvē attiecībās. Detaļas es te negribu atklāt, vien pateikšu, ka sākumā man bija ļoti grūti pieņemt to, ko man Evija pastāstīja un es nebiju gatava kaut ko mainīt attiecībās. Toreiz tā arī azgāju mājās apjukusi un drusku vīlusies, jo nebija tūlītēja risinājuma. Bet tad pēc laika man kā ar mietu pa pieri viss saslēdzās par to nesaderību ko man Evija sarunā stāstīja un visiem maniem pārdzīvojumiem, zemo pašvērtējumu... es vienkārši sev godīgi pajautāju kā es jūtos šajās attiecībās un sapratu, ka te tiešām nekas vairs nav labojams...... Tas bija ļoti sāpīgi un ilgi izšķirties, labi, ka mums nebija bērnu. Atkal pievērsos socionikai, sāku lasīt visus rakstus, klausījos video lekcijas, vēlreiz aizgāju uz konsultāciju jau ar pavisam konkrētiem jautājumiem ko un kā man darīt tālāk. Un es redzu, ka esmu uz pareizā ceļu. Tagad palīdzu veciem cilvēkiem, un esmu ļoti lielā mierā ar sevi.:)))
Kad būši gatav jaunām attiecībām, es noteikti atnākšu arī uz semināriem, lai iemācitos noteikt tipu otram. Vairs negribu kļūdīties attiecībās.

Agnese Nolle
Agnese Nolle
13.03.2018

Man semināros viss patika, domàju ka ļoti labi ir tie praktiskie darbi, jo man sensorai ļoti palīdz atcerēties lietas , ko pati esmu darījusi , zīmējusi, krāsojusi, meklējusi vārdiņus piederībai. Tev ir interesantas nodarbības!

Studenti pēc semināra “Solis”
Studenti pēc semināra “Solis”
05.03.2018

- Bija ļoti vērtīgi noteikt savu personības tipu un saprast, kuros virzienos skatīties, lai būtu īpaši efektīvs savā darbā.
- Socionikas sieviete Evija bija ļoti aizraujoša, viņas stāstītais patika vai lika aizdomāties par sevi un attiecībām ar citiem.
- Cilvēku tipi - patika tieši lekcijas daba. Tipa noteikšanai gan par maz laika un info. Bet super interesanti! :)
- Lekcija, jo svarīgi vispirms sevi izprast, lai sajustu un varētu komunicēt ar citiem bez lieliem konfliktiem. Interesanti tipa apraksti, kad viss atbilst patiesībai.
- Cilvēku tipu noteikšana būs noderīga visu dzīvi.

Madara
29.01.2018

Paldies, Evija, par manas dzīves pareizo puzles gabaliņu atrašanu! Paldies par atvieglojuma un brīvības sajūtu, kas pārņēma pēc konsultācijas! Paldies, ka apturēji mani no skriešanas ar galvu sienā! Paldies par atbildēm, ko jau devi un ko ar socionikas palīdzību turpināšu iegūt!

Iveta Klāsone
26.01.2018

Paldies Evija, esmu priecīga, ka iepazinos ar Tevi. Pateicoties socionikai, kuru ienesi manā dzīvē, es aizgāju no darba. Un tas man patiesi atnesa atvieglojumu. Bet tas nav galvenais. Vienmēr esmu bijusi ļoti emocionāla, un man ar to vienmēr ir bijis grūti, tāpēc centos no tā atbrīvoties, kļūt savādāka. Pēc tikšanās ar tevi, es saprotu, ka man nav jāizliekas par to kas neesmu… Es drīkstu būt emocionāla. Un tas pat kādam var nest labumu, prieku un baudu. Es katru dienu mācos neslāpēt sevi, bet ļaut Būt. Un tajos mirkļos, kad tas izdodas, es jūtos dzīva. Paldies!

Gatis
01.01.2018

Socionika, kā izrādījās, bija trūkstošais posms, lai labāk saprastu sevi, savu partneri un ko mēs varam viens no otra sagaidīt un sniegt.
Kā uzņēmējs arī zinu, cik izmaksā nepareizā darbinieka pieņemšana darbā un cik laika un enerģijas var nelietderīgi iztērēt apmācot neīsto cilvēku. Turpmāk esmu nolēmis izmant socioniku, kā papildinājumu personāla atlasē.

Zane L.
17.12.2017
Anete Kice
15.11.2017

Liels paldies Tev par interesanto ievadu socionikā, runas aizgāja tālu tālu, visiem patika, visi saausījās!!

Leons
Leons
Balzaka tips
10.11.2017

Paldies, Evija, kursi bija ļoti interesanti, guvu daudz jaunas informācijas par cilvēkiem, mūsu spēcīgajām un ne tik spēcīgajām īpašībām. Agrāk piedzīvotais un neizprastais manā dzīvē vairākos gadījumos ieguva pilnīgi loģiskus apveidus, it kā trūkstošais puzzle gabaliņš būtu ielikts vietā. Būdams Balzaka tipa ļoti labi saprotu kādu darbu prasīja mācību vadīšana un tu ar to lieliski tiki galā. Varu droši teikt, ne vienu vien no mums pozitīvi iedvesmoji.

Kristīne Sermone
07.11.2017

Gribēju pateikt, ka nodarbības bija vērtīgas un sapratu daudzas atšķirības iezīmju pāros, kuras agrāk pilnīgi neizpratu. Patika arī cilvēku dažādība. Tev izdevās saprotami un vienkārši visu pasniegt. 😊 Socionika viennozīmīgi nav atstājusi mani vienaldzīgu, tā izskaidro tik daudz, ka varu teikt, ka dzīvot man tiešām ir kļuvis vieglāk un interesantāk. Domāju, ka nākotnē noteikti sazināsimies.

Līva
11.09.2017

Esmu ļoti pateicīga Evijai par to, ka viņa profesionāli un ātri parādīja “gaismu tuneļa galā”! Paldies par ieinteresētu un dziļu izpratni! Vērtīgākā saruna un informācija, kāda apmēram 10 gadu laikā ir bijusi, esot nepārtrauktos sevis, piemērotās nodarbošanās un saskanīgo attiecību meklējumos. Iesaku visiem!

Jolanta
06.09.2017

Cik fantastiski bija satikt Eviju starp savam šaubām, neziņu un samulsumu viest strukturizētu izpratni par sevi. Paldies par lādzīgu skatu no malas, bez nosodījuma, bet ar iedvesmu būt pašai :) Paldies ka parādiji, kas esmu es un kā varu dzīvot piepildītu, jēgpilnu dzīvi šajos biznesa džungļos :)

Laila
pēc socionikas tipa Džeks
04.09.2017

Kurss sākās 5.jūnijā un turpinājās visas vasaras garumā tiekoties uz apmācībām ik pēc divām nedēļām, kopā uz 6 nodarbībām. Pēc 2 -3 nodarbībām likās, ka neko vairs nesaprotu, jo jauniegūtās zināšanas bija ļoti daudz un tik interesantas, ka atrodoties uz ielas, jau sāc cilvēkus vairāk vērot un pievērst uzmanību detaļām, sīkumiem, tā teikt, tipošanas treniņi sākušies!
Pašai par pārsteigumu bija atziņa, ka ekstraversija vai introversija varbūt tik dažāda, nevis tikai kā pirms tam domāju, ka tie ir skaļie un klusie, un ne vienmēr jābūt ļoti skaļam, lai būtu ekstraverts. Kā arī katrs socionikas aspekts bija kā vesela pasaule – ā, tagad ir skaidrs, kāpēc viņš dara tā, tātad viņš ir racionāls; skaidrs kādēļ viņa tā uzvedas, jo ir iracionāla. Guvu izskaidrojumu, kādēļ cilvēki uzvedas tā, kā viņi uzvedas. Nepārtraukti uzzinot jaunu informāciju par katru socionikas aspektu – uzreiz prāts nodarbojas ar salīdzināšanu un analizēšanu, kur dzīvē un man zināmajos un pazīstamajos cilvēkos tas atspoguļojas. Tā teikt – teorija un praktisko piemēru no dzīves piemeklēšana, lai nostiprinātu zināšanas.
Pēc visa socionikas kursa apgūšanas to sāku izmantot arī profesionāli savā darbā. Tā kā esmu degvielas uzpildes stacijas vadītāja, tad darba pienākumi ikdienā sastāv no komunicēšanas ar kolēģiem, padoto vadīšanu un jauniegūtās zināšanas lieti noder. Nesen bija jāatlasa arī jauns darbinieks, un atlases intervijā izmantoju socionikas zināšanas un kandidātus jau vērtēju padziļināti, gan pēc uzvedības, gan atbildes tieši uz socioniku balstītiem jautājumiem. Drīzumā atlasītais darbinieks uzsāks darba gaitas un par rezultātiem varēsim spriest pēc kāda laika. Manā darba kolektīvā šobrīd ir 10 darbinieki. Izmantojot socionikas zināšanas spēju novērtēt katra darbinieka stiprās puses un pienākumus, kas labāk patīk un padodas, lai darbinieks justos darbā gandarīti un iesaistīti, un protams, rēķināties ar darbinieka ne tik stiprajām pusēm un varu rast izskaidrojumu tam, kādas veidojas attiecības ar kolēģiem.
Privātajā dzīvē ik uz soļa izmantoju socionikas zināšanas, jo visu laiku tās izmantoju, neapzināti “šķirojot” cilvēkus pēc socionikas aspektiem – ekstraverts/introverts, sensorais/intuitīvais, ētiskias/loģiskais, racionālais/iracionālais.
Daudzas ikdienā pirms tam neizskaidrojamas lietas socionika sastrukturizē un saliek pa pozīcijām un vairāk ir iespējams saprast, piemēram, kā ar kādu labāk saprasties, kādus darbus uzticēt un kas izdosies labāk, un galu beigās esmu iepazinusi sevi labāk! Socionikas nodarbības likās, ka pagāja ļoti ātri un praktisko uzdevumu gribējās vairāk, bet esmu apņēmības pilna turpināt tās apgūt!
Vai Tu esi gatavs uzzināt par socioniku, ko vairāk? - Varu apgalvot par visiem 100%, ka pēc socionikas apgūšanas dzīve ir kļuvusi interesantāka!

Aivars Malnačs
Valdes priekšēdētājs SIA "Vallin Baltic"
20.08.2017

Mūsu kompānija jau daudzus gadus sadarbojas ar Eviju Čeprovu darbinieku atlases jautājumos un esam ļoti gandarīti par sadarbības rezultātiem, par Evijas profesionālo pieeju cilvēku atlasē un novērtēšanā, darba interviju vadīšanā un sniegtajiem ieteikumiem par katru no kandidātiem. Mūsu sadarbība ir padarījusi darbinieku atlases procesu patīkamu un rezultātu prognozējamu. Arī turpmāk plānojam sadarboties.

Una
13.08.2017

Una stāsta, ko viņas dzīvē palīdzēja sakārtot socionikas zināšanas un par to kā notiek neklātienes mācības vebināros.

Andris
10.08.2017

Andris dalās savā pieredzē par socioniku un labāku sevis iepazīšanu.

Ineta
20.07.2017

Pagājis vairāk kā mēnesis kopš mūsu tikšanās skype, bet šķiet nav bijusi ne diena kurā domas neapstātos pie mūsu sarunas.
Šai laikā esmu šo to palasījusi par socioniku internetā, esmu noklausījusies vairākus Tevis vadītos vebinārus. Mīļš paldies par tiem, tie tik ļoti uzrunā mani personīgi. Paldies Tev, Evija, par to, ka šai laika sprīdī esmu pamazām sākusi uz sevi skatīties nedaudz savādāk, tik ļoti vairs nemeklēju vainu sevī.
Visu laiku man bija pārmetumi pašai sev, ka nespēju mierīgu sirdi un prātu pieņemt atsevišķus kolēģus, viņu rīcību.
Paldies Tev par iespēju paskatīties uz visu no nedaudz cita skatu punkta.

Karina
20.07.2017

Karina video atsauksmē stāsta par saviem ieguvumiem, noskaidrojot savu sociotipu un mācībām kopā ar vīru.

Ance
12.07.2017

Ance video dalās savās pārdomās par to, kā iepazinusi un labāk sapratusi sevi, noskaidrojot savu sociotipu.

Laila
16.06.2017

Tad, kad izlasīju šeit trīs rakstus, no kuriem man viens lika smieties un diemžēl par situāciju arī raudāt, otrs apliecināja to, kā es jutu pasauli, ka viens ir tas, kā es sevi redzu un otrs, kā citi mani redz un, patiesībā, tie citi, katrs mani redz pilnīgi atšķirīgu... Tikšanās bija iedvesmojoša, patiesa, pozitīva...

Dace Šķēle Horvat
12.06.2017

Paldies, Evija, par ļoti jauku un tik ļoti izskaidrojošo sarunu, kuru pat negribējās beigt. Jūs ar savām zināšanām, pieredzi un dzīves uztveri atvērāt manā dzīves telpā logu, brīdī, kad uzskatīju, ka visas durvis ir sen aizvērtas un izeju nesaskatu.
Šī mūsu Skype intervija nemaz neradīja sajūtu, ka mēs neesam vienā telpā vai mums būtu kādi komunikāciju šķēršļi vai attālums.

Māra
16.05.2017

Paldies par lieliski novadīto Lekciju kursu, Izrādās, ka cilvēku iekšējo pasauli var nolasīt kā no atvērtas grāmatas.Tas ir tik interesanti atklāt, ka ir durvis, kas viegli atveras konkrētam cilvēku tipam, bet citas durvis nemaz nevajag vērt vaļā. Savu tipu īpaši jauniešiem būtu noderīgi uzzināt pirms veic dzīves lielās izvēles, lai velti netērētu laiku.
Var redzēt, ka labi pārzinat savu lauciņu.

Gunita
11.03.2017

Vakar man bija lieliska tikšanās ar Eviju.
Paldies, mīļā, par super feinajām un saturiskajām stundām. :) Izlasot šo postu līdz galam, redzēsi un sapratīsi tā pievienoto vērtību...;)
- Socionika ir zinātnē balstīta pieeja pašam savu spēju, citu cilvēku talantu un savstarpējo attiecību uzlabošanai. Tā atklāj cilvēka domāšanas veidu un ļauj prognozēt cilvēka rīcību.
Mazāk kā nedēļu atpakaļ sapratu, ka man beidzot ir precīzi sevi jānotipo, jo to var izdarīt tikai socionikas eksperts, kas Evija arī ir...izrādās es neesmu Igo kā visu laiku biju domājusi (tā man rādīja ilgadēji patstāvīgi aizpildītie testi, kas savā ziņā ir virspusēji un ne gluži precīzi), bet gan Džeks - nedaudz netipiskākā veidolā...un, ja Jūs zinātu kā sildīja Evijas teiktais, ka viņa pati vēlētos būt Džeks, jo viņā ir viss tas vajadzīgais...:)))
Es jau sen esmu sajūsmā par šo zinātni, ja pati nebūtu šo izbaudījusi uz savas ādas, es Jums to neieteiktu...Ja mani kāds būtu notipojis manos jau 16 – 18 gadu vecumā es tik daudz punu savā dzīvē nebūtu uzsitusi un ieekonomējusi tuvu 15 gadus savas dzīves, jo zinātu precīzu virzienu, kur iet ar ko iet, kad iet, kā iet...tā kā esmu loģiski intuitīvais ekstraverts, tad es pati vairāk vai mazāk māku sev visu salikt pa plauktiņiem, bet, ja es par socioniku būtu zinājusi savos padsmitnieka gados, tā man tik ļoti būtu palīdzējusi sevis attīstībā un tagad, domāju, būtu pilnīgi citā attīstības līmenī...
Tādēļ, ja Jūsu uzņēmums meklē darbinieku, tad Evija pateiks un noteiks, kurš no visiem kandidātiem ir vispiemērotākais konkrētajai pozīcijai; ja nezini, ko vēlies studēt un kādā virzienā doties un sevi attīstīt – notipo sevi un Tev tik daudz taps par sevi skaidrs; ja ilgstoši meklē sev dzīves partneri – socionika pateiks, kāds tips jāmeklē, lai būtu tā, ka viens otru papildināt...
Vēlos jau savlaicīgi informēt, ka es negūstu nekādu personīgu labumu no šī posta...bet vēlos sniegt pievienoto vertību šim garajam tekstam un tie, kuri mani pazīst zina, ka es neieteikšu neko tādu, kas ir slikts vai apšaubāms :)

Daiga Valdmane
02.01.2017

Pirms aptuveni divām nedēļām piedzīvoju ko interesantu. Pavasara studija piedāvāja tikšanās iespēju ar socionikas eksperti Eviju Čeprovu. Biju jau iepriekš nedaudz zinājusi par šo interesanto zinātni no kādreizējās draudzenītes Gundegas. Viņa man toreiz pastāstīja, ka ir saprātīgi uzzināt, kas mēs esam un neaiztikt jomas, kas mums neder. Ka svarīgi zināt savu un apkārtējo cilvēku tipus, lai negaidītu no sevis un viņiem to, ko viņi nevar sniegt, jo tas vienkārši viņiem vai mums nav dots. Precīzāk tā, ka mēs jau varam darīt visu, ko vēlamies, bet ne viss mums viegli padodas un ir saprātīgāk veltīt laiku un enerģiju tam, kas ir mūsu. Toreiz, kad par to runājām, man piedāvātais tests likās pārāk sarežģīts un es visam atmetu ar roku un ar laiku par aizmirsās socionika, bet nu pienāca laiks, kad sapratu, ka jāmaina darbs. Jutos emocionāli iztukšota un tieši tad, kad nolēmu ko mainīt, izlasīju par iespēju tikties ar Eviju. Esmu sajūsmā. Pēc neilgas sarunāšanās Evija man nosauca manu tipu un atsūtīja tā aprakstu. Biju vairāk kā izbrīnīta. Lasīju un sapratu, ka tas viss ir par mani. Gan tas, ko apzinājos, bet centos slēpt pat no sevis, gan manas nojausmas par to, kas man der. Atklājām manu neapmierinātību ar manu darbu. Tas vienkārši nav man atbilstošs darbs un tāpēc es tik ļoti saguru tajā. Dabūju arī profesiju sarakstu, kas man der. Tas gan likās tāds sarežģītāks, vai pareizāk teikt - nekad nebiju aizdomājusies par daudzām no minētajām profesijām, lai gan dažās es jau sen biju vēlējusies darboties, tikai drosmes pietrūka.
Tas, ko noteikti gribas pieminēt, ir pati saruna ar Eviju. Tā bija ļoti pozitīva un patīkama. Lai arī kādas īpašības manam cilvēku tipam piemīt (dažas vispārējā nozīmē ne visai pozitīvas), Evija mani nomierināja sakot, ka pareizi pielietojot, pilnīgi viss ir labs. Padomājot piekritu. Man joprojām ir lieliska pēcgarša pēc mūsu tikšanas. Paldies par to!:))

Renārs R.
15.12.2016

Liels paldies par mūsu tikšanos. Ļoti pozitīvas atmiņas. Vienīgi, šķiršanās brīdī pārņēma skumjas, jo likās, ka atvados no ļoti dārga cilvēka.
No tevis saņēmu ilgi gaidīto (apm.20 gadus) informāciju - kas es esmu un kāda darbošanās man ir vispiemērotākā. Tādēļ, turpināšu studēt tavu mājas lapu, meklējot informāciju dažādām dzīves sfērām, lai uzlabotu savu pašapziņu un, attiecīgi, savu dzīvi.
Ja man radīsies jauni jautājumi, ar tevi sazināšos par atkārtotu tikšanos.

Gunita
Gunita
UAB "Confinn" projektu vadītāja
12.12.2016

Daudzus, daudzus gadus atpakaļ (precizējot, šķiet tuvu 4 gadu tālā pagātnē) Evija bija cilvēks, kurš vērtēja arī mani (toreiz, mēs vēl nebijām pazīstamas :))...tā bija lieliska pieredze un iespēja iepazīt citādu darba interviju (ticiet man, salīdzināt toreiz man bija ar ko, jo mēdza būt 2- 3 darba intervijas dienā un pietiekoši ilgā laika periodā)...Cik no jums ir piedalījušies 30 cilvēku (ar precīzu skaitu varu kļūdīties) bariņa atlasē vienlaicīgi...jā, jā...vienā telpā un laikā tik daudz cilvēku...:))) toreiz kāroto amatu neieguvu...un jāsaka paldies Evijai, ka tā...jo citādi, ļoti iespējams, es nedarītu to, ko tagad...:))) tik joprojām moka jautājums, kāds cilvēka tips toreiz tika meklēts un kāds pēc visiem rezultātiem biju es...:))) joprojām turpinu un patīk sevi izzināt, neesmu to pārtraukusi darīt..:))) Šo testu aizpildot, rezultāts vēsta, ka esmu Igo un par to pārliecinos jau vairāku gadu garumā...99,9% precizitāte, ja runā par mani. Un kāds tips esi Tu?! :)))

Dace Zorgevica
SIA "SLO Latvia" valdes locekle
06.12.2016

Uzņēmums SIA "SLO Latvia" sadarbojas ar SIA "PersAt" Evijas Čeprovas personā (www.cilvekutipi.lv) kopš 2016.gada aprīļa.
2016.gada aprīlī un maijā Evija Čeprova veica SIA "SLO Latvia" pārdošanas komandas un produktu vadības komandas novērtējumu. Savukārt periodā no 2016.gada septembra līdz novembrim SIA "SLO Latvia" telpās tika organizētas apmācības "Ievads socionikā" uzņēmuma darbinieku grupai.
SIA "SLO Latvia" Produktu tirdzniecības vadītājs Kaspars Strautmanis, kurš piedalījās novērtēšanas procesā kā vērtējamais, kā arī piedalījās apmācību treniņu sesijā, sniedza sekojošu atsauksmi:
"Pirmām kārtām es biju pārsteigts, cik tiešām daudzas manas rakstura un darbības īpašības sakrīt ar to, ko apraksta šī zinātne par manu socionisko tipu. Varēju uz sevi paskatīties no malas. Un tas bija interesanti.
Tāpat arī par kolēģiem, ar kuriem apguvām šo, bija interesanti uzzināt viņa darbības un rīcību kādās konkrētās situācijās.
Otrām kārtām, šī apgūtās zināšanas noteikti spēs palīdzēt arī profesionālajā jomā. Vieglāk saprast klientu, vai sadarbības partneru iesaistīto cilvēku tipus. Jo katrs protams mēs esam unikāli, taču zīmīgākās raksturīpašības to apraksta socionika.
Jo pieturoties pie manuprāt vispārpieņemtas patiesības - biznesu veido cilvēki, ne preces vai produkti. Un jo labāk zināsi savus apkārtējos darījuma cilvēkus, jo vieglāk tev pašam būs iespēja tiem pielāgoties un sasniegt augstākus pašmērķus un sasniegumus."
Uzņēmuma vadībai Evija Čeprova nodrošina kvalitatīvu atgriezenisko saikni gan informējot par darbinieku tipu īpašībām, piemērotību konkrētajam amatam un darbinieka attīstības perspektīvām, gan par tipiem, kuri būtu piemēroti SIA "SLO Latvia" organizācijas attīstībai, izvēloties darbiniekus nākotnē.
Ļoti pozitīvu vērtējumu gan par atvērto nodarbību gaisotni, gan par pasniedzējas profesionalitāti, gan pašu unikālo apmācību tēmu un mācību materiāliem sniedza visi darbinieki, kuri ir apmeklējuši apmācības. Zināšanas tiek praktiski pielietotas ikdienas darbā un būtisks progress ir novērojams jau pēc ievadkursa apgūšanas.

Toms
02.12.2016

ĻOti iedrošināja tā konsultācija klātienē. Biju saspringts un aizdomīgs. Evija palīdzēja sāka sarunu. Laiks tad tiešām apstājās. Kā kāds var zināt ko es domāju? Kā kāds mani varv tā saprast? Pēc ilgāka laika saku, man tagad viss tiešām labi. Liels paldies! Toms

Līga B.
29.09.2016

Ļoti patika vebinārs 'Kas mani uzlādē?' (Ekstraversija un introversija). Tiešām noderīgi un patīk, ka seminārā tiek minēti reāli piemēri no dzīves un personīgās pieredzes!

Ivita
07.09.2016

Sveiki! Pēdējo desmit gadu laikā esmu strādājusi dažādās jomās, bet vienmēr likās, ka es neesmu savā vietā. Darbs ātri kļuva neinteresants un tā rezultātā gandrīz katru gadu mainīja darbu.
Stundu garā saruna ar Eviju palīdzēja man ieraudzīt sevi citā gaismā. Labāk saprotu, kāpēc iepriekšējā amatā piedzīvoju izdegšanu un ātri zaudēja interesi. Es esmu pārsteigta, ka nepilnas stundas laikā, Evija varēja noteikt manu tipu. Konsultācija palīdzēja lauzt manus stereotipus par sevi, kas mani dzina kompleksos un atklāt manas stiprās puses. Saņēmu arī norādījumus turpmākai karjeras virzībai. Tiem, kas ir sevis meklēšanas procesā un vēlas saprast sevi labāk un uzlabot savu dzīves kvalitāti, noteikti ieteiktu šo konsultāciju.
Veiksmi!

Aigars G
02.08.2016

Robespjērs - 100% sakritiba ar mani

Irīna
Irīna
Dimā
01.07.2016

Nemiers manā galvā un dvēselē nu ir rimis un paldies Jums, Evija, par to! Tagad kā smagums no pleciem novēlies. Cik maldīgi biju sevi tipojusi un centusies sev piedēvēt pilnīgi ne man piemītošās īpašības. Pēc Evijas ieteikuma, biju sacerējusi nelielu stāstījumu, kas, kā izrādās visu skaisti salika "pa plauktiņiem". Nebaidieties tie, kuri šaubās. Piesakieties uz konsultāciju un jūs atvieglosiet sev ikdienu. Iespējams radīsiet daudzas atbildes uz mokošiem jautājumiem, spēsiet raudzīties uz sevi un citiem pilnīgi no citas puses.
Paldies vēlreiz, Evija, un veiksmi pārējiem, sevis meklējumos!

Ar cieņu,
Dimā

Zane
Zane
21.06.2016

Kad kāds paziņa man pastāstīja, ka esot tāda parādība kā socionika, sākotnēji biju visnotaļ skeptiska. Pasaule, interneti un grāmatplaukti ir pārpludināti ar dažnedažādām zinātnēm, pseidozinātnēm, praksēm, teorijām un labas dzīves, laimes formulām. Kad aizbraucu uz vienu ekskursiju, ko organizēja Zaiga kopā ar Eviju un guvu pirmo ieskatu par socioniku, dabūju "āķi lūpā" uzzināt vairāk, kas šim dzenītim vēderā, jo socionikā tāpat kā fitnesā nav nejaušību. Ir tikai likumsakarības, kas balstās uz cēloņiem un sekām. Man socionika šķiet ļoti pieņemama ar to, ka nav nekādas mistikas, viss strukturēts un pamatots. Iespējams, ka būtiska loma tajā, ka šī zinātne tik ļoti ieinteresēja un "parāva uz āķa" ir tieši Evijas personībai, jo viņai ir talants soli pa solītim, neforsējot , ievest tajā jaunajā pasaulē un radīt interesi, nesarežģīti un vienkārši pastāstot par pamatlietām un tad jau ļaujot katram pašam meklēt atbildes, pildot tādu kā gida, pavadoņa funkciju. Paldies Evijai par milzīgo informācijas klāstu ko viņa piedāvā, ir sagatavojusi. Tagad katra paša rokās tikai ņemt un to visu izmantot un padarīt savu dzīvi krāsaināku, izprotamāku un vieglāku. Un visvairāk jau socionika palīdz beidzot iepazīties cilvēkam pašam ar sevi, saprast, ka ir ok būt tādam, kāds esi un pieņemt sevi. Pārstāt sevi uzskatīt par meža dīvaini. Un kas vēl foršāk - socionika apsola un iedrošina noticēt, ka ir pasaulē arī tādi cilvēki, un ne viens vien, kuri Tevi tādu, kāds esi, pat spēs saprast, pieņemt pilnībā un pat mīlēt bez nosacījumiem, jo tieši tāds , kāds esi, Tu esi vajadzīgs un Tev nav sevi jālauž vai jāpārtaisa.
Pateicos Evijai, ka viņa palīdzēja man iziet no maldīšanās pa sociotipu tipiem. Pabiju gandrīz visās kvadrās, kamēr atradu, ka esmu Džeks. Nu ir identitāte atrasta, tagad tik nirt, pētīt un uzzināt vairāk, paldies, jūtos iepriecināta, ka man tagad jauna aizraušanās. Izskatās, ka šis uz ilgu laiku un neapniks pēc pirmajām divām nodaļām, kā tas mēdz gadīties ar grāmatām :)

Vita
Vita
sevis meklējumos
12.06.2016

Man ir patiess prieks un gandarījums, ka es pieteicos pie Evijas privātā konsultācijā pa skype (jo nedzīvoju Latvijā), jo tieši tajā mēs atklājām manu īsto tipu - Gabēns (lai gan es, aizpildot testu, biju izsecinājusi, ka esmu Draizers)! Konsultācija bija ļoti patīkama, aicinot daudz runāt par sevi, domāt liekoša un secinājumiem bagāta! Pēc tam es ilgi jutos pacilātā garastāvoklī un smaidoša, jo ir jauki atklāt ko jaunu sevī, apzināt iekšējās personības potenciālu, kā arī aizdomāties par sevi! Ar aizrautību izlasīju sava tipa raksturojumu, smaidot un piekrītoši mājot ar galvu :))! Saruna ar Eviju bija ļoti noderīga! Evija viennozīmīgi ir profesionāle savā jomā, dzīvesgudra sieviete! Turpmāk ar interesi sekošu šai mājaslapai un lasīšu sev interesējošās tēmas! Paldies, Evija, par sniegto informāciju un atbrīvoti jauko sarunu!

Elīna
22.03.2016

Paldies par piektdienas vakaru, kad omulīgā gaisotnē varēju iepazīt to, kāpēc esmu tāda kāda esmu. Izrādās - tāds ir mans tips! Un nevajag ne sevi salauzt, ne izgrozīt, vajag ieraudzīt to, kas ir labs un to arī izmantot!:) Un izrādās, ka citi man apkārt darbojas tādi vai šādi, jo viņi ir citi tipi. Redz kā! Bet man ir gribējies mērīt pēc sava tipa... Izrādās, ka nevajag....

Maija
22.03.2016

Bezgala jauks un saturīgs pasākums bija Jūsu vadītā nodarbība par socioniku.Tiešām forši.paldies.noteikti turpināšu neklātienē vai klātienē

Vjenna
21.03.2016

Evija, milzīgs paldies! Lielisks vakars, lieliska kompānija, lieliska atmosfēra un jā - āķis lūpā tagad ... Gribas uzzināt vairāk un vairāk par sevi, par citiem tipiem, aizrauj tas, ka katru šo informācijas un zināšanu gabaliņu var uzreiz jau pielietot ikdienā.
Paldies Tev vēlreiz, Tu esi malacis!

Aija
Paldies, pasākums izdevās!
29.02.2016

Paldies, pasākums izdevās!
Vīnus es baudu, bet necenšos atcerēties nosaukumus, vīnogu šķirnes..., es paļaujos uz saviem vīriešiem un līdz šim viņi ir spējuši izvēlēties vīnus, kuri man garšo, arī šoreiz abi vīni man garšoja un uzkodas bija fantastiskas.
Pēc manām domām vērtīgākā iespēja semināros ir iespēja praktizēt.Mans rezultāts – piecdesmit uz piecdesmit. Divus pazīmju pārus, kuri ir arī manējie, noteicu pareizi, bet ar intuīciju – sensorisku un ētiku – loģiku, kas man šķita līdz šim vieglāk atpazīstami, ... „Intuītam” nu nespēju atrast pamatojumus pat tad, kad zināju. Varbūt tāpēc, ka iespēju intuīcija ir mans sāpīgais kanāls... Ar struktūras loģiku nedaudz labāk, bet...
Sapratu – viss būs labi, jāturpina mācīties un praktizēt!

Elīna
26.02.2016

Liels paldies par vakardienas semināru! Manuprāt, formāts bija vienkārši lielisks :) Ļoti praktiska un noderīga likās gan informācija, gan iespēja uzlikt pirkstu un "i" caur sarunām ar pretīm sēdošo. Kopumā esmu ļoti apmierināta.

Kristīne
A/S Cēsu Alus
19.02.2016

Evija, paldies par ieskatu šajā zinātnē! Tas manī radīja milzu interesi atrast un izprast sevi un apkārtējos! Ar nepacietību gaidu tālākās nodarbības!

Kristīne

Dace
11.01.2016

Labvakar! Paldies par vebināru.Patīkami klausīties stāstījumu un saprotami izklāstāt informāciju, tiešām prieks klausīties!

Ramona
11.01.2016

Sveiki, Evija,
Liels paldies par šīvakara semināru! ļoti interesants stāstījums, es varētu par socioniku laikam klausīties nonstopā:)

Guntars
Par vebināru
11.01.2016

Paldies par vebināru! Skaidrs un saprotams izklāsts.
Domāju, ka ar savu tipu esmu ticis skaidrībā.
Jādomā, ko ar to tipu tālāk darīt.

Cieņā,
Guntars

Viņa
06.01.2016

Paldies Evijai par vakardienas konsultāciju.
Man vispār nebija nekādu ekspektāciju pirms nodarbības,bija viegli runāt,kas nav pats dabiskākais satiekot pilnīgi svešu cilvēku.
Apstiprinājās,tas,par ko man jau bija aizdomas,jāiet tikai uz priekšu un jāuzdrošinās vairāk.
Paldies Evija.

Kristīne Kursīte
A/S "Cēsu alus"
10.12.2015

Paldies par ieskatu šajā zinātnē! Man ļoti patika mūsu nodarbības, tik vieglā un brīvā atmosfērā viss notika!
Ļoti interesanti, iesaku ikvienam, kam interesē izprast sevi un mēģināt saprast apkārtojos. Savējos jau esmu ieinteresējusi :)

Sandriņa
09.12.2015

Esmu noticējusi socionikai pa riktīgo, jo tagad sadzīvē redzu kā tā darbojas. Pati jau esmu vainīga, ka nepazīstot cilvēku izskrēju pie vīra.Bet es, iemīlējos, cerēju...kā teikt cerība uzvarēja saprātu.

Vallija
Vallija
09.12.2015

Ar patiesu baudu vakar noklausījos vebināru. Paldies!

Līga
09.12.2015

Paldies par vakardienas vebināru!
Es vēl joprojām turpinu brīnīties par to, kā mēs visi esam tik precīzi sagrupēti....

Vakardienas vebinārs
Linda
09.12.2015

Liels paldies par superīgo vakardienas vebināru.

Ļoti priecājos, ka vēl tiek plānoti vebināri.

Paldies jau iepriekš un uz tikšanos nākamajā vebinārā

Paldies par vebināriem:)
Evita
09.12.2015

Pirmkārt, liels paldies par šiem vebināriem.

Īsi par mani... es Socioniku iepazinu pirms 4 gadiem (mani iepazīstināja kāds Hakslijs, kuram ļoti interesēja psiholoģija un kurš tiešām bija pārņemts ar šaļļu nēsāšanu), un mani Socionika ļoti ir aizrāvusi un galvenais gribās arī citiem par to stāstīt. Varu teikt tāpat kā Tu, ka pirms tam es visādas grāmatas esmu lasījusi un it kā jau uz to brīdi tās ir līdzējušas, bet, iepazīstot socioniku, ir kļuvis daudz vieglāk un saprotamāk skatīties uz cilvēkiem un sevi pašu (arī es esmu šķīrusies, mana kopdzīve ilga vairāk kā 10 gadus gadus; arī man ir nesaskaņas ar mammu un līdz socionikai es par to ļoti pārdzīvoju un visādi centos, jo liekas taču, ka ar savu māti vajag uzturēt saskanīgas attiecības).

Seminārs sagrāva ne tikai stereotipus
Draizere
16.11.2015

Labdien!

Tikai pēc pusnakts izslēdzu datoru un noliku malā izdrukātās prezentācijas un citus materiālus par socioniku, bet varētu turpināt arī līdz rītam. Pirmo reizi testu aizpildīju apmēram pirms gada neko nelasot – iznāca „sviests”, bet tikai pāris pēdējos mēnešos sāku iepazīt šo mācību (zinātni) un mani tā sajūsmina.

Seminārs sagrāva ne tikai stereotipus, bet arī manu otro izvēlēto tipu – „kāds ārprāts” – esmu Draizers un kāda laime, ka neesmu ne Maksims, ne Štirlics :) Visam man bija sistēma, jebko loģiski pamatoju... un še tev... – tā ir loma, kuru spēlēju teju visu mūžu, bet baltā ētika – attiecības ir mana spēcīgākā puse, savukārt ierobežojošā – melnā ētika (emocijas, efektīva informācijas novadīšana apkārtējiem), kas pēdējos septiņos gados sagādājusi tik daudz sarežģījumu un gada vērtējumu neapmierinošu ētikā un komunikācijā... ,jo mēli „aiz zobiem” noturēt neprotu un man tā mēdz būt ļoti „asa”. Pateicoties semināram vairāk esmu sapratusi par sevi. Ļoti gribas tos citus tuvos cilvēkus notipot, bet kā ar to pareizību, vai Džeks ir Džeks...?

Piedalīšanās vebināros ir ļoti laba iespēja neizejot no mājas, darbdienu vakaros, ietaupot laiku, ... iegūt jaunas zināšanas, bet semināriem klātienē ir sava vērtība. Iespēja izrauties no mājām, pakomunicēt, uzdot jautājumus..., lai gan manas zināšanas pāris mēnešos ir tādas, kādas ir, un kaut cik nopietni runāt par socionikas jautājumiem ir pagrūti, bet tas ir tikai laika jautājums. Man tas ir interesanti un cik daudz vēl ir priekšā.

Lielākais pārsteigums būs draudzenei, kura būdama Draizers, mani notipoja kā Maksimu – pievīla loģikas maska.

Pateicībā, Aija

Agnese
06.07.2015
Ilona
pedagogs
29.06.2015

Pēc ļoti krasa un diezgan nežēlīga pagrieziena manā dzīvē, divus gadus biju sevis meklējumos - baznīca, budisms, sieviešu semināri, pozitīvā domāšana... Visur no manis prasīja, lai sevi mainu. Centos, bet tas man lika justies aizvien sliktāk un aizvien dziļāk dzina izmisumā un neizpratnē par pašu sevi. Un tad, pavisam netīšām, manā dzīvē ienāca socionika. Esmu gan pašā sākumā, tikai iepazīstos ar sevi, bet tas aizrauj un rada neaprakstāmu prieka un miera sajūta, jo beidzot man sevi nav jāmaina. Es varu būt tāda, kāda esmu!!! Tik vien, kā pašai sevi jāpieņem, bet domāju, ka tas ir ļoti reāli un iespējami:) PALDIES!!!! Paldies Evijai, mums bija ļoti jauka tikšanās, kas man deva cerību uz pilnvērtīgāku dzīvi, bez sevis noliegšanas un šaustīšanas. Un domāju, ka esmu atradusi īsto ceļu uz sevis iepazīšanu, sakārtošanu, kā arī pilnvērtīgas un laimīgas dzīves izveidošanu.:)
Ar cieņu, Ilona

Gunita
Bankas darbiniece
17.06.2015

Biju jau ļoti daudz par socioniku izlasījusi pirms tikšanās ar Eviju. Bet jo vairāk lasīju, jo aizvien vairāk sapratu, ka bez skata no malas iztikt nevarēs. Iespējams, tā ir mana tipa īpatnība, bet vairākkārt pildot testu un lasot tipu aprakstus, nonācu pie dažādiem rezultātiem. Man bija liels prieks tikties ar Eviju un beidzot saprast, kas tad īsti ir kas :)

Anita Kalniņa, Schneider Electric
01.06.2015

Socioniku apguvām visa Latvijā esošā un bāzētā personālvadības komanda. Uzskatu,ka tieši pateicoties šai komandas apmācībai ieguvām jēgpilnākas zināšanas redzot sevi kā “komandu” un apzinoties cik dažādi redzam lietas pat vienas komandas ietvaros.

Iegūtās zināšanas palīdz labāk veidot priekštatu – ko gaidīt no cilvēkiem, un ko ir aplam gaidīt, lai kā arī gribētos – gand darbā, gan privātajā dzīvē. Tādējādi esam apzinātāki attiecībā uz gaidām – gan pret sevi, gan citiem .
Socioniku apguvām visa Latvijā esošā un bāzētā personālvadības komanda. Uzskatu,ka tieši pateicoties šai komandas apmācībai ieguvām jēgpilnākas zināšanas redzot sevi kā “komandu” un apzinoties cik dažādi redzam lietas pat vienas komandas ietvaros. Neskatoties uz to, ka mums ir līdzīga karjeras attīstība, profesionālā pieredze ,kam parasti pievēršam uzmanību pastiprināti darba intervijās, veids kā daram lietas un redzējums ir būtiski atšķirīgs.

Pieredze, kompetence, spējas, un “uguns acīs” vēl joprojām būs mūsu komandas viedošanas pamatprincipi, tomēr nenoliedzami izmantosim arī socionikas zināšanas.

Nobeigumā - man ļoti simpatizē Evijas sakāmais - neļaujiet,ka socionika sāk vadīt jūsu dzīvi. Vienkārši dzīvojiet dzīvi zinot, ka ir tāda lieta kā socionika.

Anita Kalniņa , Schneider Electric

Personāla vadītāja Baltijas Valstīs

Arvīds
30.03.2015

Evija, labpraat parunaatu veel kaadreiz ar tevi!! kas vakar paarsteidza--tu manas sajuutas, emocionaalo staavokli-juti-kaa atveertu graamatu!!

Ina
30.03.2015

Jāteic, ka pēc mūsu sarunas nolēmu visu mainīt savā dzīvē un sākt no baltas lapas. Man šī tikšanās bija vajadzīga vairāk ka apstiprināums tam, ko iepriekšējos savos meklējumos faktiski jau biju sapratusi.

Robespjēre
30.03.2015

Paldies par vakardienas vebināru!Kaut ko tik vērtīgu sen nebiju dzirdējusi!

Daiga
30.03.2015

Pats labakais, ko man shis Vebinars davaja ir tas, ka BEIDZOT jutos NORMALA. Zini, es agraak domaju, ka esmu parak kautriga. Nedrosha. Nesmuka. Nepilnvertiga. TAchu nu saproti - esmu vienkarshi introverta!

Kika
30.03.2015

Jocīga sajūta, ka kāds liek/piespiež, padomāt [pārdomāt] par savu dzīvi un sevi, bieži tā negadās!

Ineta
15.03.2015

Liels paldies par semināru, bija gana interesants un noderīgs :) Vērtīgākais bija tas, ka semināra tēma tika pilnībā izklāstīta, ko arī biju cerējusi sagaidīt. Interesanti bija pakomunicēt ar cilvēkiem, kuri zina savu tipu. Pavērot viņus darbībā :)

Līga M.
15.03.2015

Seminārs bija ļoti jauks – īpaši patika tēlainie piemēri, kas ļāva ieraudzīt ainu, pat vēl īsti nezinot – kas tas ir ;)

Liene Z.
15.03.2015

Galvenā atziņa, ko ieguvu: mēs esam tik dažādi un atšķirīgi reaģējām uz vieniem un tiem pašiem notikumiem, tomēr visi vēlamies harmoniskas attiecības. Vai tas ir iespējams?Kā sevi pilnveidot, lai labāk saprastos ar katru no tipiem. Attīstīt to nodarbības daļu, kurā tika doti ieteikumi par to kā apprecēties ar katru tipu. Piemēram, kā strādāt grupā ar katru tipu, kā organizēt kopīgu ceļojumu…Paldies par semināru!

Dzanita
15.03.2015

Paldies Evijai par iespēju arī neklātienē mācīties un apgūt jaunus zināšanu apvāršņus. Arī es beidzot noskaidroju savu un sava partnera tipu un varu teikt, ka tas tiešām sniedza atbildes uz daudziem maniem jautājumiem un samazināja neizpratni par manām sajūtām, manu un partnera rīcību un sāku saprast, kādēļ mēs katrs runājam citādā valodā, tāpat arī saprotu, ka droši vien ir pamatots iemesls, kādēļ kādā radu vai paziņu sabiedrībā tomēr nejūtos kā zivs ūdenī un ka patiesībā ir tiešām labi mazāk kontaktēties ar cilvēkiem vai iemācīties norobežoties, lai tas mazāk skartu manu energolauku. Man ļoti patīk, ka daudzas lietas manā dzīvē nu ir savos plauktiņos un es, kas vienmēr meklē atbildes uz jautājumiem, kādēļ es jūtos tieši tā un kādēļ man tas traucē, esmu radusi iespēju nomierināties un veltīt savu enerģiju citām dzīves jomām, kā jau Evija min savās uzrunās.

Dace Podiņa
Dostojevskis
15.03.2015

Nav melots jeb īsta manta!!! Esmu priecīga un sev pateicīga, ka apmeklēju Evijas Jasūnas vadīto semināru “Ievads socionikā”. Tas notika Pavasaras studijas telpās ik pēc divām nedēļām vairāku mēnešu garumā. Protams, jauka bija meiteņu kompānija un atmosfēra telpās un starp tur esošajiem cilvēkiem. Bet, svarīgakais bija informatīvais materiāls un informācijas pasniegšanas veids – visiem uztveres veidiem.:)
Varu apliecināt, ka semināra saturs pilnā mērā atbilst nosaukumam “Ievads socionikā”. Tas bija ievads zinātnē, ko praktiski apgūt un izmantot ļoti noder kadru daļu darbiniekiem, iepazīšanās firmām un, kā man šķiet, arī man, kad strādāšu ar cilvēkiem kā karitatīvais sociālais darbinieks. Bet, tam tad nepieciešamas tālākās mācības un esošo zināšanu apgūšana praksē ikdienā.
Toties, šīs nodarbības bija vērtīgas it visiem, lai iegūtu plašāku pasaules skatījumu. Tās bija labs darba rīks pasaules izzināšanai cilvēcisko attiecību kontekstā un drošības sajūtas (īpaši introvertajiem :) ) un skaidrāka skatījuma gūšanai.
Sev es guvu atbildi, kāpēc mani vecāki ir tādi kā ir (māte – Štirlics un tēvs – Dostojevski, duāļi, bet atkarības un sabiedrības stereotipi liedza to baudīt daudzus gadus). Sapratu par likumsakarību bijušajās attiecībās un uz kādiem vīriešiem skatīties tagad! :D Paldies Evijai! Evija ir godprātīga un centīga meitene! Tādu nav kauns slavēt un reklamēt! ;) Lai viņai labum labi veicas tagad un turpmāk!

Gundega
15.03.2015

Pirms pusgada uzzināju par socioniku, klausoties Evijas vebinārus. Šīs zināšanas ir krasi mainījušas manu attieksmi pret dzīvi un cilvēku attiecībām, varētu teikt, sāku dzīvot socionikas ērā. Šīs zināšanas ievelk sevī un ļauj skatīties uz dzīvi ar pavisam jaunām acīm un izprast gan sevi, gan savu ģimeni un apkārtējos cilvēkus. Man bija īpaša privilēģija veselu nedēļu mācīties personīgi no Evijas, un tas bija sevišķi interesanti, tāpēc ka esam viena sociotipa pārstāves un varējām nepārtraukti salīdzināt savu attieksmi pret dzīvi. Vēl arvien ar grūtībām pretojos vēlmei katram pretimnācējam „sludināt socioniku”, jo uzskatu šīs zināšanas par ārkārtīgi vērtīgām un saprotu, kā tās var palīdzēt ikvienam uzlabot viņa personību, ģimenes dzīvi un karjeras izaugsmi.

Viņa
15.03.2015

Vakar bija mūsu grupas pēdējā nodarbība, un šis fakts tā mazliet skumdina, jo šie astoņi vakari bijuši priekš manis ļoti vērtīgi. Kādu dienu, it kā nejauši, ieraudzīju Tavu vebināru par saderīgām attiecībām Pavasara studijas mājās lapā. Noklausījos – un kopš tā laika esmu pārņemta ar socioniku, par ko man liels paldies jāsaka Tev! Socionika man ir kā kārtējie puzles gabaliņi no tā, ko mēģinu salikt pēdējos gados. Esmu ieraudzījusi savās stiprās un vājās puses, sapratusi, ka patiesībā jau nav sliktu cilvēku, ir tikai nesaderīgas attiecības, no kurām varam censties izvairīties ar iegūtajām zināšanām. Man ir liels prieks, ka esmu uzzinājusi, ka man ir duālās attiecības ar savu otro pusīti, ka varu viņu saprast labāk. Socionika patiešām palīdz mūsu attiecībām, jo par daudzām lietām vairs nav jābrīnās un jādusmojās. Tāpat iegūtās zināšanas palīdz man labāk saprast savus bērnus, lai gan gadās dažreiz arī sadusmoties, jo diemžēl nav mums tā komfortablākās attiecības, bet ceru, ka ar laiku arī tas atrisināsies.

No sirds novēlu Tev veiksmi turpmākajā darbībā, tā tiešām ir Tava lieta, tāpēc arī cilvēki Tevi klausoties aizraujas, jo nevar jau nejust, cik ļoti Tev pašai patīk tas, ko dari! Lai viss, ko vēlies, izdodas visās dzīves jomās!

Guna
15.03.2015

Man vairs nav “jācepās”

Par to, ko un kā dari Tu.
Nu redzu – Tu savādāk uztver Pasauli.
Nu zinu savas vājās un stiprās puses.
Nu zinu ir Tavējās.
Es vairs neskatos uz Tevi
Ne no apakšas uz augšu,
Ne no augšas uz leju.
Nav vairs neviena -
Nu kā Tu tā vari?
Es saprotu sevi,
Es saprotu Tevi.
Nu esam līdzsvarā.
Es skatos Tev tieši acīs
Es zinu, kur varu Tev palīdzēt.
Es zinu, kur vari man.
Viss līdzsvarā.
Tas nenozīmē – vieglāk.
Tas nozīmē – mierīgāk,
Bez liekām gaidām un cerībām.
Es Tevi nu pazīstu, vēl nesatikusi.

Dostojevska
15.03.2015

Socionikas kursos, ar pasniedzējas palīdzību, noteicu savu un savu ģimenes locekļu sociotipus. Katrā nodarbībā uzzināju kaut ko jaunu gan par sevi, gan par vīru, un sapratu, kapēc man neveidojas saskanīgas un harmoniskas attiecības – vienkārši mēs esam nesaderīgi socitipi. Iepazīstot tuvāk vīra sociotipu, man ir daudz vieglāk pieņemt viņa garastāvokļa maiņas un biežo vēlmi ar mani strīdēties, es vienkārši vairāk uz viņu nepavainojos un nenēsāju sevī ilgstoši rūgtumu par aizvainojumu. Šis ir lielākais ieguvums personīgi man no socionikas kursa. Es ieteiktu apmeklēt socionikas kursu visiem tiem cilvēkiem, kuri grib saprast savas vājās un stiprās īpašības, kā arī saprast, kādam tad ir jāizskatās ideālajam partnerim! Man vēl ļoti patika, ka nodarbību laikā varēja brīvi diskutēt un uzdot jautājumus par neskaidrām lietām, uz kuriem pasniedzēja vienmēr izsmeļoši atbildēja.

Socionika palīdz izvēlēties pareizos cilvēkus savās funkcijās uzņēmuma mērķu sasniegšanai. Evija mūsu uzņēmumam ir kā neatņemama dzīves sastāvdaļa, jo ļauj izprast labāk katra cilvēka rīcību, sagatavoties pārrunām ar klientiem un partneriem, izprast cilvēku uztveres mehānismus un sarunu veikšanas pavedienus. Paldies Evija par to, ka Tu mums atklāji socioniku!

Guntars Vingris
15.03.2015

Esmu uzņēmuma vadītājs, nu jau ar 8 gadu uzņēmējdarbības stāžu un visu šo laiku pats arī saviem spēkiem savācu vairāk kā 20 cilvēku lielu komandu. Ar Evijas palīdzību atradās atbildes uz jautājumiem, kāpēc notiek bieža darbinieku rotācija, kādēļ grūti noturēt labu darbinieku, un vēl grūtrāk atrast līdzvērtīgu vietā, kā darbinieki ar savu darbību vai bezdarbību veicina biznesa attīstību vai tieši otrādi, stagnāciju. Šīs, ja šobrīd jau “pašparsevi saprotamās” atziņas liek apzināties vērtību, ka “galvenā panākumu atslēga” ir un paliek darbiniekos!!!

Urzula Briede
15.03.2015

Strādāju uzņēmumā, kura darbinieku atlasē piedalījās Evija, izmantojot savas zināšānas socionikā. Uzskatu, ka komanda ir atlasīta ļoti profesionāli – mēs katrs darām to, kas mums patīk un padodas, no mums netiek prasīts darīt lietas, ko nevaram izpildīt. Zinot arī kolēģu tipus, mēs labāk izprotam viens otru. Uzņēmuma mikroklimatam tas nāk tikai par labu.

Ilva Vanaga
Psiholoģe
15.03.2015

Paldies Evijai…..par tik saturiski skaidru informāciju))…… es šīs dienas laikā… tik to vien daru, kā dzīvojos socionikā….. dalījos darbā…. un ar draudzenīti pārrunāju….. Tik!!!… vienkārši izrādās, ja to visu zina)))… man ir par ko pārdomāt)))) Es arī esmu pilnīgi pārņemta ar šito visu)))… man jau likās, ka es nu zinu personības iezīmes… bet nu socionika to parāda tik ļoti saprotami…. un skaidri. Es… patiešām baudu šīs zināšanas…jo ir tik daudz ko pamanīt jaunu un tik vienkāršu))))…. super))))

Silvija Ābele
Homeopāte
15.03.2015

Iesaku. Evija prot trāpīgi, lakoniski un saprotami pateikt visu, kas nepieciešams, lai saproti, kāda tipa cilvēks esi. Lai nebūtu jāmaldās testu labirintos, kas nebūt nav viennozīmīgi, un ir viegli sev piešķirt nepareizo “diagnozi” Un Evijas personīgais stāsts noteikti apstiprina šīs teorijas pareizību dzīvē. Ek, ja būtu nedaudz vairāk stundu dienā, šis būtu virziens, kurā es gribētu rakties vēl un vēl. Paldies Evijai par atklāsmēm.

No sirds iesaku Evijas seminārus Socionikas pasaulē. Šis laiks noteikti ir laba investīcija. Cenšos pierunāt arī draudzeni, jo zinu, jūtu, sajūtu, ka viņai šīs zināšanas palīdzētu atrast daudzas atbildes. Apsveicu Eviju ar jauno mājas lapu, jauno statusu un drošajiem soļiem sevis izveidotajā ceļā. Ļoti gaidu jauno Socionikas grāmatu… Viss izdosies.

Inese Prisjolkova
“Pavasara studijas” īpašniece
15.03.2015

Starp citu, runājot par socioniku, man šķiet, ka šis pavasaris man ir īpašs ar to, ka tik ļoti jūtīgi un smalki esmu sākusi vērot sevi un citus cilvēkus. Bet šis gads tiešām ir pilnīgi savādāks, jo pateicoties socionikai, es ne tikai cilvēkus pieņemu un mīlu, kā mēs esam pieraduši laimes terapijā, bet es sāku ievērot mūsu atšķirības un to, cik unikāli vērtīgi esam.

Atceros, ka (sensenos laikos), kad vēl strādāju savā pēdējā darba vietā, un redzēju, ka brīžam no cilvēkiem prasīja to, ko viņi patiešām nespēj izdarīt vai arī to, kas viņiem padevās ļoti grūti, jau toreiz domāju – ja vien es kaut kad būtu darba devēja, tad es izvēlētos tikai tos cilvēkus, kas konkrētam amatam derētu ar saviem plusiem jeb savām pozitīvajām kvalitātēm un nekad nemēģinātu cilvēku lauzt un likt viņam darīt to, ko viņš nespēj. Ir taču gudri maksāt algu par to, ko viņš var, nevis spiest darīt to, ko nevar un vēl pukoties, ka švaki sanācis. Un tagad, dēļ tā, ka iepazīstu cilvēku tipus jeb mūsu atšķirības, ir tika skaidri redzams, kas mums katram padodas un kas nē. Ar ko mums vajadzētu nodarboties, ar ko nē. Kuram viegli ir nopelnīt naudu, kuram ne. Kuram veiksies sarunās ar cilvēkiem, kuram ne. Kurš ir ideju ģenerators, kurš iedvesmotājs, kurš izpildītājs, kurš kontrolētājs.

Nu …it kā jau mēs paši to zinām un redzam, ko kurš var un ko mēs paši varam, un ko ne, bet … tomēr, tomēr. Vēl arvien ir tik ļoti bieži novērots, ka cilvēks mokās savā darbā, darīdams lietas, nu ..kas nav viņa. Un turpat blakus ir kāds, kas to varētu darīt lieliski, bet nē –amata apraksts saka, ka jādara ir tam, kam neveicas. Jocīgi.

Es vispār kaut kā pēdējā laikā tik ļoti daudz ievēroju dažādas ačgārnības. Un arī pati esmu daudzām tādām gājusi cauri dzīves laikā un mēģinājusi sevi mainīt un lauzt. Bet tagad esmu laimīga, ka varu sevi iepazīt un neprasu no sevis to, kas man nepadodas, vai kam neesmu radīta. Un interesantākais, ka arī citus iepazīstu un neprasu no viņiem (savās domās) to, ko viņi nevar vai nespēj dot. Nu šai ziņā man ļoti palīdz socionika un vēl vakar ar māsu (kura ar visnotaļ ir šai visā iekšā) ilgi domājām par to, cik vienkārši viss „saliekas pa plauktiņiem”, kad uzzina tādas tik vienkāršas un ikdienā saprotamas lietas, kas palīdz sakārtot attiecības ģimenē, darbā, kas palīdz izprast sevi un apkārtējos.

Nu, re kā vienā rakstā varam aizrunāties no zaļajiem kokteiļiem līdz socionikai, bet tas patiešām ir tas, kas mani šai periodā piepilda un ar ko labprāt dalos. Ja Tu arī gribi kopā ar mani un pilnīgi jaunu grupu izzināt cilvēku tipu noslēpumus, tad aicinu Tevi uz semināriem, kur Evija mums caur ļoti vienkāršiem un saprotamiem stāstiem un ikdienas piemēriem, soli pa solim ievadīs šais cilvēku tipu atpazīšanas un iepazīšanas gudrībās. Ļoti gaidu otrdienu.

Paldies par visaptverošu ieskatu Socionikas zinātnē, kas papildināja manu zināšanu klāstu ar iespēju uz cilvēka būtību paskatīties caur socionikas prizmu. Šī informācija deva iespēju apjaust socionikas pielietojumu personāla atlasē un novērtēšanā, kas nākotnē palīdzētu sniegt daudzveidīgāku pieeju cilvēku atlasē. Jāapzinās tas, ka tas ir labs instruments, bet lai to pārzinātu un pielietotu ir nepieciešamas detalizētas apmācības.

Anta Šilova
15.03.2015

Paldies par konsultāciju. Evija man palīdzēja izprast, kur es kļūdos, veidojot attiecības – izrādās, tas ir viegli, nepieciešams tikai mazliet zināšanu socionikā – cilvēku attiecībās, un dzīve kļūst piepildīta. Gaidīšu Evijas izdotu rokasgrāmatu, kā kļūt par ideālu sievieti savam vīrietim. Domāju, ka daudzām noderēs.

Armands Kalniņš
Mag.paed., lektors
15.03.2015

Ar socioniku nebiju īpaši „iepazīstināts”, līdz ar to jaunas zināšanas vienmēr ir noderīgas, rosinošas. Ja mācības izraisa pārdomas, tad mērķis sasniegts. Varbūt tests, ko minēja lektore, būtu bijis noderīgs. Par pašu teoriju – man grūti pieņemt to, ka cilvēki nemainās („iedzimtība” kā noteicošā), no savas pieredzes – var ļoti sevi mainīt/mainīties, bet, protams, ne jau visu un vienmēr.

Seminārs man ļoti patika, dabīgi, skaidri, saprotami un interesanti.

Eva Ernštreite
Rīgas ekonomikas augstskolas administrācijas vadītāja
15.03.2015

Bija ļoti vērtīgi uzzināt savu tipu, taču pietrūka informācijas, kādi tipi vislabāk sadarbojas, komunikāciju starp dažādiem tipiem, kā arī vairāk info, kādiem darbiem kurš tips ir piemērots

Ikviena zinātniski pamatota (Jungs kā nekā) toola lietošana HR ir apsveicama. Bieži paļaujamies tikai uz pieredzi un intuīciju. No klausītāja viedokļa, protams, aizraujošāks ir šāds izklāsts ar dzeltenās preses iezīmēm. Tomēr iekšējā balss saka, ka nav ētiski iztirzāt klāt neesošu cilvēku psiholoģiskos portretus.

Varbūt drošāk atsaukties uz ārzemju prezidentiem un slavenībām? Tai pašā laikā psihoterapeits V.Rudzītis publicē presē vietējo slavenību nesaudzīgus novērtējumus. Man laikam nebūtu drosme.

Tātad mūsu lektore bija drosmīga

Kopumā viens no saistošākajiem semināriem šogad!

Paldies

Anna
15.03.2015

Mēģinot apkopot domas, nonācu pie secinājuma, ka man seminārs šķita ļoti pozitīvs un interesants. Tā kā esmu nepārtrauktā sevis meklējumā un īsti nesaprotu, kur varētu sevi pieskaitīt, saprotu – esmu IGO :D

Liela daļa aprakstā esošās informācijas tiešām atbilst patiesībai. Ļoti patika piemēri no dzīves, neskatoties uz to, ka tik vienkārši, tomēr nebiju pievērsusi tiem tik lielu uzmanību. Kaut vai tas, ka nevaru nosēdēt vienā pozā ilgāk par 15 min. Tas man ir tik ļoti raksturīgi.

Ļoti patika arī tas, ka tikām sadalīti pa kvadrātiem, ņemot vērā katra tipu un viņam saderīgo. Neapzināti, bet darba galdus esam ieņēmuši atbilstoši šiem rādītājiem.

Man vispār arī ļoti patīk šādas lietas un vienmēr gribas uzzināt mazliet vairāk nekā virspusēji :)

Nākotnei gribētu iemācīties sadzīvot ar sevi un tādā veidā atvieglot mazliet dzīvi arī apkārtējiem! :)

Paldies Evijai par stāstījumu, paldies kolēģiem par kompāniju!! ;)

Līga
15.03.2015

Psiholoģija vienmēr ir mani interesējusi. Ņemot vērā, ka Socionika ir jauna praktiskās psiholoģijas nozare, man bija interesanti izpētīt sevi arī no šāda skatījuma. Saņemot aprakstu par Donu Kihotu, šķita, ka kāds man labi pazīstams cilvēks ir sarakstījis par mani. Paldies.

Sabīne
15.03.2015

Jau ļoti sen zināju, ka cilvēki nav unikāli, vienmēr to skandināju, bet laikam domāju, ka “tipi” ir mazāk skaitā un nedomāju, ka raksturojums var būt tik precīzs. Bet tas, ko nezināju un nebiju nojautusi – ka saprotot cilvēka tipu, var zināt, kāds ir viņa perfektais kolēģis/partneris utt. Uzzinot to, sapratu, kāpēc citreiz ir tā sajūta, ka kaut kas nav īsti kā vajag – ka nespej ar kādu cilvēku kontaktēties un vienkārši nav par ko runāt (kas man nav īpaši raksturīgi) Bija ļoti interesanti un izglītojoši uzzināt daudz lietu par sevi, citiem un saprast, kāpēc cilvēki rīkojas tā un kāpēc viņi nespēj būt citādāki.

Renārs Astra
15.03.2015

Nūūū, kā izrādās esmu riktīgs pa vidu starp Napaleonu un Igo – tā kā, sevi vēl jāatrod :D

Man vispār skolas laikā ļoti patika visas šīs “psiholoģiskās” lietas, tāpēc arī šis mani aizrāva… pat draudzenei un vecākiem liku aizpildīt :D

Vēlreiz pārliecinājos, ka esmu ar Līgu un Annu uz “viena viļņa” :D

Līga Tijone
15.03.2015

Patika seminārs, sīkāk papētot katra tipa iezīmes var saprast kādēļ konkrētais cilvēks tā rīkojas, lai gan lai iedziļinātos katrā tipā, vajag daudz laika. :)

Vai tipa apraksts bija atbilstošs – jā.

Kas likās visinteresantākais? Noteikti uzzināt, ka es par sevi varu domāt, ka man piemīt konkrētas iezīmes, bet patiesībā esmu nevis ētiska, bet loģiska un tml.

Tests varēja būt perfektāks, lai nerastos šaubas par tiem tipiem.

Seminārs par saistošu un interesantu tēmu. Iegūtās zināšanas palīdz labāk iepazīt cilvēkus, to stiprās un vājās puses, kā arī, pielietojot gūtās zināšanas, veiksmīgāk veidot savstarpējās attiecības un komandu.

Dace Kadiķe
15.03.2015

Ļoti patika seminārs, ieinteresējos par šo zinātni un turpmāk vēlos to papētīt sīkāk. Pirmās iegūtās zināšanas ir palīdzējušas man pilnveidot savu dzīvi un profesionālo darbību. Noteikti šāda veida seminārus apmeklēšu arī nākotnē!

Laura Eglīte
15.03.2015